-6.6 C
Tallinn
KolmapÀev, 29. november 2023

Honda rammis Taksopargi ristmikul Fiati

NĂ€dalavahetusel jĂ€i kaamera ette ka ĂŒks liiklusĂ”nnetus Tallinna tuiksoonel, mille pĂ”hjuseid tuleb arvatavasti otsida tĂ€helepanematusest. Kui suuremal osal Tallinna ristmikel lĂ”petavad foorid hilisĂ”htul töö ning liiklemisel tuleb juhinduda liiklusmĂ€rkidest, siis taksopargi ristmikul töötavad foorid lausa ööpĂ€evaringselt.Seda lihtsam peaks liiklejatel pimedal ajal manöövrit sooritada ja ohutult liigelda olema.

Mingil pĂ”hjusel sĂ”itis aga Honda juhte keelava punase tulega ristmikule ja Fiatile kĂŒljelt sisse. Fiati juht liikus mööda Tulika tĂ€navat taksopargi suunas. Honda sĂ”itis mööda SĂ”pruse puiesteed sĂŒdalinna poole. Politseinike kohale jĂ”udes olid mĂ”lemad osapooled ka sĂŒĂŒdlase osas juba kokkuleppele jĂ”udnud ning avariigrupile ei jÀÀnud muud ĂŒle, kui sĂŒndmus fikseerida ja paberid kindlustusfirmale menetlemiseks saata.

Samuti olid mĂ”lemad juhid tol Ă”htul kained ja ka dokumendid olid juhtidel nĂ”uetekohased. Politseinike sĂ”nul juhtub taolisi Ă”nnetusi ĂŒsna sageli, kui juhid on mĂ”ttesse jÀÀnud ja unustavad ĂŒmbritseva jĂ€lgimise.

Juba aastaid loevad aga politseiniku tÔusvaks trendiks nutiseadmete kasutamist sÔidu ajal mis on aga praegu seadusega keelatud. Kas antud Ônnetuse pÔhjustaja ka nutiseadet sÔidu ajal kasutas, pole meile teada. Politseinikele tunnistas Ônnetuse pÔhjustanud juht, aga et lihtsalt ei mÀrganud keelavat foorituld

Sul on materjali, mida soovid jagada

VĂ”ta meiega ĂŒhendust