Kriminaalses joobes juht sõitis auto küljed siledaks

Selle seitsmenda seeria BMW juht oli tugevas joobes ja otsustas ühel hetkel kas oma oskusi proovile panna, või oli ta sedavõrd täis, et ei saanud lihtsalt oma masina roolimisega hakkama.

Enne kui auto seisma jäi jõudis juht teha mitu liiklusõnnetust. Esiteks sõitis ta jala pealt maha tänavavalgustusposti. Hiljem riivas teistki ning lõpuks suutis oma auto kõik küljed täielikult ära rihtida. Ühe kokkupõrkega sai auto sedavõrd kahjustada, et mootoriõli valgus teele ning tõenäoliselt oli see ka üks peamisi põhjuseid, miks mees oma sõidu lõpetama pidi.

Mehe joove oli üle 1,5 promilli, mis tähistab kriminaalse joobe algust. See tähendab, et pärast kainenemist tuleb tal arvestada kriminaalmenetlusega ning ka karistus nende tegude eest on vähemalt kopsakas rahatrahv, halvemal juhul ka lubade kaotus või isegi arest.

[td_block_16 custom_title=”Viimati lisatud” header_color=”#dd3333″ header_text_color=”#000000″ category_ids=”-124″ limit=”6″ ajax_pagination=”next_prev”]
[td_block_big_grid_fl_7 category_id=”19″ sort=”random_posts”]
[td_block_11 custom_title=”Pilk Politseikroonika arhiivi” header_color=”#dd3333″ header_text_color=”#000000″ category_id=”46″ limit=”6″ ajax_pagination=”next_prev”]
[td_block_24 category_id=”53″ ajax_pagination=”next_prev”]