15.7 C
Tallinn
Neljapäev, 30. mai 2024

VW golfi juht sõitis hoogu vähendamata ette Mercedesele

Tähelepanematus liikluses võib olla väga kurbade tagajärgedega, eriti kui süüdlase auto pole enam kõige uuem ja puudub kaskokindlustus. Nõnda juhtus reede õhtul, Tallinas Lasnamäel, kus Laagna teelt Smuuli teele keeranud VW golfi juht eiras anna teed märki ning sõitis hoogu vähendamata ette peateel liikunud sõiduautole Mercedes. Pauk linna ühel tihedama liiklusega trassil oli nii tugev, et VW juhti pidi turgutama lausa kohale kutsutud kiirabi, enne kui juht jälle ilmaasjadest aru hakkas saama. Sündmuskohale sõitis politseipatrull, kes tuvastas, et mõlema sõiduki juhid olid kained ja omasid vastava kategooria juhtimisõigust. Liiklus sündmuskohal oli mõnda aega tugevalt häiritud.

Kui Mercedes oma sõiduki kordasaamise pärast muretsema ei pea, siis VW juht peab oma tähelepanematuse oma kulu ja kirjadega heastama, sest kasko kindlustust omamata kuskilt mingit rahalist hüvitist loota ei ole.

Muide laagna teel juhtunud õnnetused on alatihti põhjustatud just lihtlabasest märkide mittejälgimisest, olgu selleks tavalised peale ja mahasõidud või laagna tee mõlemas otsas olevad fooriga ristmikud, millest tihtipeale ka punase fooritulega üle tahetakse sõita.

Vaata ka: Roolijoodik sõitis ringristmiku sirgeks

roolij_sõitis rinristmiku

Sul on materjali, mida soovid jagada

Võta meiega ühendust

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x