17.1 C
Tallinn
Esmaspäev, 17. juuni 2024

Škoda rammis Peterburi teel ohutussaart

Varahommikud on praegusel aastaajal hetked, kui liiklus vähemalt pealinnas ja selle lähiümbruses on tihtipeale üle koormatud ja hommikud kilomeetrite pikkused.

Juhid on tihtipeale närvilised ja iga eksimus võib endaga kaasa tuua avarii ja halvata liiklusvoo sootuks. Täpselt nii juhtuski Eelmise nädala reedel Tallinnas Peterburi teel.

Škoda juht tegeles roolis kõrvalise tegevusega ja ei märganud ohutussaart ning sõitis sellele otsa.

Seda, et pauk oli üsna tugev, andis tunnistust ka masina vigastused. Samuti sai üksi sõidukis viibinud juht sedavõrd põrutada, et kohale tuli kutsuda kiirabi.

Et aga liiklus oli halvatud ja juht sai kannatada, sõitis kohale ka politsei avariigrupi bussi, kes asuski sündmust fikseerima.

Liiklus mitmerealisel teel vajas reguleerimist ja seega kutsuti avariipaika lisaks veel üks politseipatrull, kes hakkas siis tekkinud liiklus sasipundart lahti harutama. Samal ajal, kui meedikud kannatanuga tegelesid kangestus aga üks kaubiku juht sündmust vaatama ja sõitis ees pidurdanud veoautole tagant otsa. Ühesõnaga, uudishimu ja hajameelsus põhjustas veel teisegi liiklusõnnetuse, mida politsei samuti lahendama pidi.

Škodat juhtinud kolmekümne kolme aastase mehe vigastused olid aga tol hetkel sedavõrd tõsised, et ta toimetati edasi Ida-Tallinna Keskhaiglasse. Teises peaaegu samal hetkel toimunud õnnetuses osalenud vigastada õnneks aga ei saanud.

Sündmuskohal juhiti meie tähelepanu Škoda tagaklaasile, mis oli purunenud.

Nimelt transportis juht sõidukis lahtiselt esemeid, mis aga avarii tagajärjel liikuma hakkasid. Imekombel ei tabanud neid juhti,  vaid lõhkusid vaid tagaklaasi. Reaalsus on see, et vaid paarikilone ese võib kokkupõrkel omandada tohutu jõu ka linnakiirusel ja lõhkuda kõik, mis tema teele ette jääb. Seega oli vaid õnn, et mõni ese juhi pead ei tabanud

Sul on materjali, mida soovid jagada

Võta meiega ühendust

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x