19.8 C
Tallinn
Pühapäev, 3. juuli 2022

Korra üle õla vaadanud juht põrutas vastu posti

Tallinnas Pirita teel sõitis vastu laternaposti punane Volkswagen Golf.

Kui liikluspolitsei avariigrupp kohale jõudis, ei olnud neil esialgset pilti vaadates võimalik arugi saada, mis seal toimunud oli. Autosid seisis õnnetuspaigal üksainus, aga see oli nii puruks sõidetud ette silm asus vägisi teisi purunenud sõidukeid otsima. Autot vaadates tundus võimatu, et keegi sealt oleks võinud eluga pääseda. Aga ei. Autos üksinda viibinud juht oli elus ja mitte ainult, et elus, vaid ka täie tervise juures.

Hetk enne seda, kui me temaga jutule saime, oli ta just välja astunud kiirabiautost, kus ta kriimustused üle vaadati ning meedikud olid ta tervisliku seisukorra kohta ka esialgse hinnangu andnud. Mees oli terve kui purikas.  Mehe sõnul hakkas ta üle õla taha vaatama. Äkki käis kõmakas ja ülejäänut näete juba ise.

Liiklusõnnetuse põhjuseks oli seega, kuidas keegi soovib, kas siis hooletus või tähelepanematus juht ei olnud purjus ega narkojoobes. Siit siis ka tõsisem moraal, et mitte ainult joobes inimene ei tohi rooli istuda, vaid ka siis võiks seal lõbusõidu või asjaajamise otstarbekuse üle järele mõelda, kui on pea laiali otsas või tuju roolis olles tegeleda millegi muuga kui juhtimisega.

 

 

 

Filmitud aastal 2003

 

Sul on materjali, mida soovid jagada

Võta meiega ühendust

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x