1.9 C
Tallinn
Kolmapäev, 24. aprill 2024

Äsja load saanud noormees purustas enda BMW

Möödunud nädala keskpaigas sai häirekeskus äreva teate Balti jaama lähistelt, kui ja Teataja sõnutsi juhtus seal raske liiklusõnnetus, mille tagajärjel mitu inimest ka viga saanud ja üks kannatanu lausa autos lõksus.

Vaatepilt oli tõepoolest üsna trööstitu. Kolm puruks sõidetud masinad keset teed ja palju pealtvaatajaid.

Esialgsetel andmetel sõitis vaid üheksateistkümne aastane noormees Tallinnas Toompuiesteel oma sõiduautoga BMW parklast väljumisel ette mööda Toompuiesteed liikunud sõiduautole Renault Laguna, mida juhtis neljakümne üheksa aastane mees. Kokkupõrkest paiskus sõiduauto Renault vastassuunavööndisse ning põrkas kokku seal liikunud sõidukiga Volkswagen Passat, mille roolis oli viiekümne viie aastane mees.

Kuigi tol õhtul olid kõik kodanikud kained, olid ka politseinikud kummastust ees, kuidas BMW juht sedavõrd jaburalt teistele ette keeras ja õnnetuse põhjustas.

Politsei arvates tahtis mees tõenäoliselt enne teisi ristmikust üle jõuda aga jäi auto ja iseenda võimete hindamisega jänni. Päästjad lõikasid BMW juhi autost välja ning kuna kahtlustati tõsiseid vigastusi, fikseeriti mehe keha kanderaamil üsna jäigalt.

Edasi viis kiirabimehe juba Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse ning haiglaravile toimetati ka Volkswageni juht, kelle sõiduk küll tõenäoliselt kõige väikese maa kahju sai. Ilm oli tol õhtul õnnetuse hetkel küllaltki rahulik ja tõenäoliselt võibki avarii tekitamise süü kanda BMW juhi vääratuse arvele

Sul on materjali, mida soovid jagada

Võta meiega ühendust