Uuenda liikluskindlustus aegsasti!

Esmaspäeva, 7. detsembri õhtul ja 8. detsembri esimestel tundidel ei ole võimalik liikluskindlustuse lepingut sõlmida, sest sel ajal uuendatakse liikluskindlustuse registri riist- ja tarkvara. Samuti ei tööta sel ajal populaarsed LKF-i liikluskindlustuse päringud lehel http://lkf.ee/et/avalikud-paeringud.
„Oleme harjunud, et liikluskindlustuse lepingut saab sõlmida igal ajal. Tegemist on erakordse katkestusega ja seetõttu palume vaadata üle oma liikluskindlustuse kehtivus enne katkestus, et ükski sõit tegemata ei jääks,“ edastas liikluskindlustuse fondi juhatuse liige Hillar Lõhmussaar.
Liikluskindlustuse süsteemi katkestus algab 7. detsembri õhtul kell kaheksa. Katkestus vältab plaani kohaselt viis tundi. Võib arvata, et 8. detsembri tööpäeva alguseks on kõik süsteemid taas töökorras.
Lõhmussaare sõnul ei saa katkestuse ajal sõlmida liikluskindlustuse lepingut, seda ei kindlustusseltsi kontoris ega ühelgi veebilehel. Samuti ei tööta liikluskindlustuse fondi kalkulaator https://hermes.lkf.ee/, liikluskahjude kontrolli päring, sõiduki kindlustuskaitse kontrolli päring.
LKF on liikluskindlustuse seaduse alusel kindlustusandjate poolt asutatud ühing, mille peamine ülesanne on täita liikluskindlustuse garantiifondi rolli ja ning hallata liikluskindlustuse registrit. LKF hüvitab kindlustamata või tundmatuks jäänud sõidukiga tekitatud kahjud. LKF on lüli liikluskindlustuse rahvusvahelises võrgustikus, täites nii Euroopa Liidu nõuetest tulenevat teabekeskuse ja hüvitusorgani rolli kui ka rahvusliku büroo rolli Rohelise Kaardi süsteemis. LKF-i juures tegutseb ka liikluskindlustuse lepitusorgan.
Lisainfo:
Hillar Lõhmussaar
Eesti Liikluskindlustuse Fondi juhatuse liige
tel 667 1800
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments