Segadus Tulika, Kotka ja Nõmme tee ristumiskohas

Mõned päevad tagasi toimus liiklusõnnetus Tallinnas Kristiine linnaosas Tulika, Kotka ja Nõmme tee ristumiskohas. Kahe sõiduauto, Mazda 6 ja Opel Zafira kokkupõrkes sai kergelt viga ühe auto juht.

Üks juhtidest pidi tegema manöövri, mis jäi teisele juhile selgusetuks.

Selle tulemusena põrkasid masinad külge pidi kokku. Opel omakorda niitis maha valgusfooriposti.Esialgsetel andmetel liikusid mõlemad sõidukid mööda Tulika tänavat Kotka suunas.

Kui ühe juhi toimetas kiirabi kehavigastuste tõttu haiglasse, siis teine juht oli toimunust lihtsalt šokis ja suurt abi ta ei vajanud.

Sündmuskohale saabusid õige pea ka elektrikud ja muud asjamehed, kes lülitasid puruks sõidetud postist välja elektri ning vaatasid, kuidas katkine torujupp avariipaigast minema toimetada.

Kes sündmuse põhjustamises tol õhtul reaalselt süüdi ja kuidas olukord kindlustusfirmade mõttes laheneb. Selle selgitab välja juba lähem uurimine.

Lömmi sõidetud auto toimetati igatahes tol õhtul politsei parklasse. Olgu lisatud, et kui kas või üks avariisse sattunud sõiduki reisija saab viga, alustatakse õnnetuse suhtes automaatselt ka menetlust

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments