1.9 C
Tallinn
Kolmapäev, 24. aprill 2024
AvalehtAvariidRäpina vallas hukkus liiklusõnnetuses 30-aastane mees

Räpina vallas hukkus liiklusõnnetuses 30-aastane mees

Täna varahommikul juhtus Räpina vallas raske liiklusõnnetus, milles hukkus 30-aastane mees.

Politsei sai teate õnnetusest kella poole nelja paiku hommikul. Õnnetus juhtus Põlvamaal Räpina vallas Võõpsu alevikus, kus esialgsete andmete tõttu ebaõige sõidukiiruse tõttu kaotas sõiduautot Škoda juhtinud 30-aastane mees selle üle kontrolli ja sõitis teelt välja vastu bussipeatuse kiviseina.

Kokkupõrge oli sedavõrd tugev, et sõiduki juht hukkus kohapeal. Kiirabi toimetas haiglasse juhi kõrvalistmel viibinud 22-aastase mehe ja tagaistmel sõitnud 26-aastase naise.

Liiklusõnnetuse sündmuskohal oli lubatud sõidukiirus 50 km/h. Millise kiirusega võis sõita õnnetusse sattunud auto on selgitamisel nagu ka muud asjaolud. Sündmuskohal on tee kaetud asfaltkattega ning kuiv ja sõidukorras.

Kagu jaoskonna välijuht Taisto Paju ütles, et sündmuskohal avanenud vaatepildi järgi viitavad kõik märgid sellele, et sõiduki kiirus oli lubatust suurem. „Headest teeoludest ja öö- ning hommikutundide hõredast liiklusest hoolimata peaks liiklejad seatud piirkiirusest alati kinni pidama. Kui ka õnnetust mingil põhjusel sellisel juhul vältida ei õnnestu, siis tagajärjed võivad olla vähemtraagilised. Politsei avaldab kaastunnet hukkunu lähedastele,“ sõnas Paju.

Sul on materjali, mida soovid jagada

Võta meiega ühendust