22.5 C
Tallinn
Neljapäev, 29. juuli 2021
LiiklusPõgenenud auto juht veetis 20 päeva Kinnipidamiskeskuses

Põgenenud auto juht veetis 20 päeva Kinnipidamiskeskuses
P

Oktoobris arvas üks 18-aastane noormees, et kui teda on juba korra juhtimiselt kõrvaldatud, siis teist korda ta sellist kogemust ei taha ja leidis, et parim lahendus on üritada vastutusest kõrvale hiilida.

Esialgu see noormehel õnnestuski aga selliste rikkumiste toimepanemisse suhtutakse väga tõsiselt ja eilse Harju Maakohtu otsuse kohaselt tuleb noormehel nüüd 20 päeva Kinnipidamiskeskuses oma tegude ja nende võimalike tagajärgede üle järele mõelda.

Noormehe kohtus antud ütluste kohaselt peab ta ennast heaks juhiks, ainult Transpordiamet (Maanteeamet) ei taha sellest aru saada ja on teda juba 3 korda eksamilt läbi kukutanud. Uue rikkumise toimepanek lükkab nüüd võimaluse lubade saamiseks kaugesse tulevikku.

Kohustusliku peatumismärguande eiramine on üks raskemaid rikkumisi, sest juht seab lisaks endale ohtu ka teised liiklejad ning ka esialgne pääsemine ei tähenda seda, et nüüd võib asja unustada ja karistust sellele ei järgne. Kui julged teha, siis julge ka vastutada, sest proovides vastutusest kõrvale hiilida, sead ohtu teised ja raskendad ka enda olukorda

AllikasPolitsei
[td_block_15 custom_title=”Enim vaadatud” category_id=”74″ header_color=”#dd3333″ m10_el=”10″ limit=”8″ sort=”jetpack_popular_2″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6Ii00NSIsImRpc3BsYXkiOiIifX0=” category_ids=”-124″]

Sul on materjali, mida soovid jagada

Võta meiega ühendust

Mittepeatumised

Arhiivist

Sul on materjali, mida soovid jagada

Võta meiega ühendust