19.8 C
Tallinn
Pühapäev, 3. juuli 2022

Patrullauto ja lumesaha juhid ei suutnud kokku leppida, kes kuidas peab sõitma

Häirekeskusesse helistas autojuht, kelle teatel on Mustakivi teel juhtunud liiklusõnnetus ning milles osalenud juhid omavahel kokkuleppele ei jõua ja vajatakse politsei abi.

Olukord avariipaigas oli küllalt keeruline kuna omavahel olid sõnasõtta asunud kaks ametikohuseid täitvat juhti, turvafirma patrullekipaaži juht ja lumesaha operaator.

Nimelt oli turvamehe väitel sahajuht teinud oma masinaga liiklusmanöövreid, mis sundisid sõiduauto juhti tegema äkkmanöövreid, mille tõttu sõitis ta teel välja vastu valgusfoori posti. Sahamehe sõnul oli aga turvamees ise oma väljasõidus süüdi ja tema enda sõiduvõtetes vigu ei näe.

Enne veel kui kohale saabus lähim avariigrupi politseibuss, kutsusid mõlemad mehed igaks juhuks kohale oma ametivennad, kolleege tulid toetama mitu lumesahajuhti ja mitu turvafirma autot.

Kuigi mõlemad osapooled süüdistasid teineteist, ei olnud kumbki juht nõus süüd enda peale võtma ja seega ei jäänudki muud üle kohale kutsuda politsei. Igal juhul on nüüd avariigrupi ametnikel kõvasti tööd, selgitamaks välja õnnetuse põhjustanud juht.

Muide lumetõrjega tegelevate masinate juhid on korrutanud juba aastaid, et linnasiseselt peavad masinad tihti tegema mõneti teistsuguseid manöövreid kui tavasõiduk ja seega tuleb hoida pigem suure masina taha, kui hakata sõidukist iga hinnaga mööduma.

Sul on materjali, mida soovid jagada

Võta meiega ühendust

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x