25.1 C
Tallinn
Kolmapäev, 24. juuli 2024

Pärnus juhtunud liiklusõnnetuses hukkus 74-aastane mees

Politsei sai täna kella 13.20 paiku teate Pärnus Vanapargi tänaval juhtunud liiklusõnnetusest, kus sõiduauto Audi sõitis teelt välja, vastu majaseina. Audi roolis olnud 74-aastane mees suri haiglas.

Teatele reageerinud politseinikud selgitasid sündmuskohal, et esialgsel andmeil juhtus õnnetus, kui Väike-Jõe tänavalt kesklinna poole liikunud Audi roolis olnud 74-aastane mees kaotas sõiduki üle kontrolli ja sõitis teelt välja vastu majaseina. „Mees sai õnnetuses viga ja kiirabi viis mehe haiglasse, kus ta kahjuks hiljem suri,“ ütles Pärnu politseijaoskonna patrullpolitseinik Tea Talupoeg.

Audis kõrvalreisijana viibinud 79-aastane naine õnnetuses viga ei saanud. Nii Audi juht kui ka kõrvalreisija kasutasid nõuetekohaselt turvavarustust ja mehel oli vastava kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus.

Talupoja sõnul alustatakse juhtunu asjaolude selgitamiseks menetlust. „Selle, kas meest võis õnnetuse hetkel tabada terviserike, selgitab ekspertiis,“ märkis Talupoeg.

Talupoeg rõhutas, et juht peab enne rooli istumist olema veendunud, et tema tervislik seisund lubab sõiduki juhtimist. „Halb enesetunne võib juhi tähelepanu hajutada ja nii seab ta ohtu enese ja kõigi teiste liiklejate turvalisuse. Juba roolis olles tuleks halva enesetunde korral võimalusel auto ohutus kohas kinni pidada ja vajadusel abi kutsuda.“

Sul on materjali, mida soovid jagada

Võta meiega ühendust

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x