19.8 C
Tallinn
Pühapäev, 3. juuli 2022

Maanteeamet ootab liiklusohutuse auhinna nominente

Maanteeameti ennetustöö ja liiklusohutuse osakond tunnustavad Eesti parimaid liiklusohutuse ja -hariduse edendajaid.

Liiklusohutuse auhinnaga tänatakse traditsiooniliselt selle valdkonna silmapaistvamaid õpetajaid, koostööpartnereid ja omavalitsusi. Auhinnad antakse välja viies kategoorias, nende seas nii regiooniti kui üleriigiliselt.

• Kohaliku omavalitsuse auhind.
• Koostööpartneri auhind.
• Sündmuse auhind.
• Õpetaja auhind (lasteaedade, koolide ja autokoolide õpetajad, liikluskoolitajad ja noorsootöötajad).
• Eeskuju liiklusohutuses.

Amet kutsub kõiki asutusi, ettevõtteid ja üksikisikuid esitama konkursile oma kogukonna säravaid inimesi, liiklusohutustegusid ja -sündmusi. Kandidaadi ülesseadmiseks tuleb teha ettepanek, milles põhjendatakse nominendi esiletõstmist kõnealuses kategoorias, ning saata pildid esitatu liiklustegevusest. Kandidaatide esitamise ja talle esitatud nõuetega saab täpsemalt tutvuda liiklusohutuse auhinna statuudist.

Maanteeameti komisjon valib välja tunnustuse pälvivad isikud, organisatsioonid ja sündmuse ning tunnustuse saajaid tänatakse pidulikul vastuvõtul 8. detsembril Pärnus.

Kandidaatide esitamiseks vajalikud tingimused ja dokumendid on liikluskasvatuse koduleheküljel. Kandidaate saab esitada 6. novembrini e-posti aadressil kerli.tallo@mnt.ee märgusõnaga «Liiklusohutuse auhind».

Sul on materjali, mida soovid jagada

Võta meiega ühendust

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x