Roolijoodik rammis Kristiines teepiirdeid ning proovis põgeneda

Politsei sai eile päeval teate, et Kristiine linnaosas võib liikuda autojuht, kes võib olla purjus. Vihjega seotud auto leiti keskuse kõrvalt parklast ning seda jäi jälgima piirkonnas liikunud politseipatrull.

Ühel hetkel panigi juht masinale hääled sisse ja alustas sõitu. Auto purustas teepiirde, liikus tagurpidi üle mitme sõiduraja ja üle äärekivide oli selge, et terviseprobleemiga siin tegemist ei ole.

Juhile anti peatumismärguanne, kuid seda eirates proovis autojuht sündmuskohalt kiiresti lahkuda. Kuna auto alla jäänud osa teepiirdest takistas kiiret sõitu ja tegi põrgulärmi, otsustas juht õige pea peatuda ja nii piirdus tagaajamine juba saja meetriga.

Kui mees autost välja tõmmati, selgus et ta on niivõrd palju alkoholi tarbinud, et organism olukorra pehmendamiseks osa joodud kärakast kohe ka välja viskas.  Alkomeetrisse puhudes näitas mõõteriist  kriminaaljoovet ületavat numbrit.

Autos veel kodanikke, kellel samuti üht teist öelda oli, kuid kes üsna kiirelt maha rahustati. Mehe suhtes alustati kriminaalmenetlust, mille raames lüüakse muu seas kokku tema poolt tekitatud kahjud.