Purupurjus mees sõitis autol külje siledaks

Tallinna lähedal asuva Loo aleviku külje all on piirkond, kus alatihti satuvad politsei silme alla joobes juhid. Kummalisel kombel on see üks kriminogeensemaid kohti, mis seotud joobes juhtidega.

Tõsine bemmimees oli oma vana viienda seeria masinaga uljalt kurve võtmas, kui ühel hetkel oma masina valitsemisega enam hakkama ei saanud ja küljega otse posti sõitis. Kuigi masin sai kõvasti kannatada oli see piisavalt heas sõidukorras, et juht sai sellega ka minema sõita.

Kuigi masin sai kõvasti kannatada oli see piisavalt heas sõidukorras, et juht sai sellega ka minema sõita.

Ja kui arvestada, et mehel oli veres kriminaalne joove, siis tundub, et ega ta ehk ei saanudki tol hetkel aru, et midagi üldse valesti on.

Küll aga jõudis masinale sappa ühel hetkel ka politsei. Mõnda aega juht peatumismärguannet eiras, kuid ühel hetkel käis politsei taiplikus tema omast üle ja masin peatati.

Ametnikele vaatas autoaknast vastu mees, kelle puhul oli silmadest näha, et pilt on üsna tühi ning pole kahtlustki, et härra pisut võtnud. Aga et mees, kes kriminaalses ehk suuremas kui pooleteist promillises joobes suudab sellist sõitu teha, see valmistas üllatuse ka kogenud ametnikele.

Paljud tavaliiklejad ärrituvad juba nähes mõnda BMW juhti. Tõenäoliselt ajab veel rohkem närvi ka juht, kes linnatänaval lausa külg ees liikleb.

Igatahes lõppes tol õhtul Harjumaal hullunud juhi teekond politseiautos ning kuna joove üle 1,5 promilli, siis ees ootamas ka kriminaalmenetlus.

BMW-st suurt midagi alles jäänud ja see toimetati politseiparklasse.